#1 2008-11-30 16:10:27

Sa Kouta

http://images34.fotosik.pl/106/ba23df87584e9f6b.jpg

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 302
Punktów :   

Gobi/Hokou

Demon przypominający nieco białego psa... Posługuje się on wszystkimi żywiołami i iluzją różnego rodzaju...

I poziom...
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 5 pkt więcej niż w normalnym przypadku....
Oraz o 5 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 10% tańsze.

II poziom
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 10 pkt więcej niż w normalnym przypadku....
Oraz o 10 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 20% tańsze.

III poziom
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 15 pkt więcej niż w normalnym przypadku....
Oraz o 20 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 30% tańsze.   


IV poziom
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 20 pkt więcej niż w normalnym przypadku....
Oraz o 25 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 45% tańsze.

V poziom
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 20 pkt więcej niż w normalnym przypadku....
Oraz o 25 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 50% tańsze. Zna każde Genjutsu typu C i B.

VI poziom
Dzięki temu poziomowi Jinchuuriki każde swoje jutsu z żywiołem zadaje z większą siłą... o 25 pkt więcej niż w normalnym przypadku....Oraz o 30 % mniej zabiera chakry... Każde Genjutsu jutsu o 50% tańsze. Zna każde Genjutsu typu C, B oraz A. Zna również każde jutsu z żywiołem typu A,B i C.


Posiadacz:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOkucia do szkła Tabletki calominal Influencerzy